«Мистецьке об’єднання Едельвейс»

“Едельвейс” – це своєрідна школа хореографії зі своїми виховними, виконавськими, викладацькими та балетмейстерськими традиціями. Ансамбль на даний момент має три концертні програми.
“Едельвейс” – це країна танцю, гармонії, щастя, любові та позитивних емоцій. Діти завдяки мистецтву танцю вчаться бути добрими, чуйними, працелюбними, дисциплінованими, відповідальними, прекрасними душею і тілом особистостями. За більше ніж 25 років існування, “Едельвейс” став великою родиною, і щороку в цю сім’ю приходять все нові і нові “едельвейсики”.

Колектив: 9 викладачів
Команда: 14 професіоналів
Близько 500 юних танцюристів
Виховуємо таланти 28 років

НАША КОМАНДА

Супонькіна Людмила Петрівна

Супонькіна Людмила Петрівна

КЕРІВНИК

Керівник «Мистецького об’єднання «Едельвейс», Заслуженний працівник культури України, кавалер ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня.

Людмила Петрівна Супонькіна. Заслужений працівник культури України, кавалер ордену княгині Ольги III ступеня, відзнака
“За заслуги перед містом ” III ступеня. Людмила Петрівна Супонькіна є засновником та незмінним керівником Мистецького об’єднання “Едельвейс”. Талановитий хореограф, мудрий керівник та педагог від Бога, вона змогла об’єднати під своїм крилом величезну кількість здібних дітей, навчити та виховати професійних викладачів, прищепити любов до хореографічного мистецтва батькам своїх вихованців та прихильникам-глядачам. Людмила Петрівна – душа та серце всього колективу. Саме завдяки їй «Едельвейс» є законодавцем моди в сучасній хореографії України та Рівненщини зокрема.

Присяжненко Олена Сергіївна

Присяжненко Олена Сергіївна

Керівник народного ансамблю сучасного танцю «Сузір’я Едельвейс»,

заслужений працівник культури України, лауреат премії кабінету міністрів України за вклад молоді в розбудову України.

Олена Сергіївна Присяжненко. Заслужений працівник культури України, Лауреат премії кабінету міністрів УкраЇни. Керівник народного ансамблю сучасного танцю “Сузір’я Едельвейс”. Керівник гранд проекту “Танцювальний “БУМ”. Хореограф постановник поетично-хореографічноії вистави “Лялькар”, шоу-вистави “Аліса” та танцювальної вистави “Лабіринт” . Вже більшe 20 років талановитий хореограф зі своїм власним творчим баченням створює незабутні хореографічні композиції, які не залишають байдужими жодного глядача. У повсякденній клопіткій праці зі своїми вихованцями Олена Сергіївна проявляє себе як вимогливий керівник, чуйний вихователь та щира віддана людина. Саме це дозволяє ансамблю в цілому досягати намічених цілей, а кожному вихованцю гармонійно розвиватись як особистості духовно та фізично.

Гопанчук Олена Вікторівна

Гопанчук Олена Вікторівна

Керівник зразкового ансамблю сучасного танцю «Едельвейс»

Вихованка ансамблю.

Олена Вікторівна Гопанчук. Викладає в колективі з 1997 року. Вже кілька десятків вихованців Олени Вікторівни успішно займалися або продовжують займатися в народному ансамблі сучасного танцю “Сузір’я Едельвейс”, і навіть викладають в колективі. Із задоволенням працює з дітьми будь-якого віку і вміє їх захопити неймовірним світом танцю. Закінчила Інститут мистецтв РДГУ за спеціальністю “Хореограф, викладач фахових дисциплін”. У складі ансамблю та як керівник брала участь у фестивалях і конкурсах упродовж останніх 15 років, де “Едельвейс” неодноразово перемагав. Доброзичлива, лагідна, відкрита. Вважає, що “щастя любить тишу”. Про нього не кричать. Воно має бути в очах і в посмішці))))

Лагнюк Тарас Васильович

Лагнюк Тарас Васильович

Керівник зразкового ансамблю сучасного танцю «Едельвейсики»

Вихованець ансамблю.

Тарас Васильович Лагнюк. Викладає в колективі з 1999 року. Улюблений педагог-постановник усіх вихованців-хлопців і, звичайно ж, дівчат! За освітою Тарас Васильович – хореограф, викладач фахових дисциплін, а також режисер драматичного театру. Веселий, наполегливий та цілеспрямований. І досі продовжує брати участь в усіх мистецьких заходах Рівненщини як соліст народного ансамблю сучасного танцю “Сузір’я Едельвейс”. У складі ансамблю та як керівник бере участь у фестивалях та конкурсах , де “Едельвейс” неодноразово перемагав. Автор ідеі та керівник фестивалю “ART Soul Rivne” . Виконавець головної ролі в поктично-хореографічній виставі «Лялькар». Неодноразово влаштовує поїздки на відпочинок наших вихованців . Коли важко – допоможе. Самотньо – підтримає цікавою бесідою. Обов’язково вислухає та поділиться цінною порадою. Неймовірний оптиміст та життєрадісна людина.
Супонькіна-Лагнюк Валерія Сергіївна

Супонькіна-Лагнюк Валерія Сергіївна

Керівник зразкового театру читця «Едельвейс» та хореограф ансамблю «Едельвейс»

Вихованка ансамблю.

Валерія Сергіївна Супонькіна-Лагнюк. Заслужений діяч мистецтв України, Лауреат премії Кабінету Міністрів. Керівник зразкового театру читця «Едельвейс» (Школа ведучих) та хореограф ансамблю «Едельвейс». За всі роки існування ансамблю є активним учасником всіх творчих експерементів мистецького об‘єднання. Спочатку солісткою ансамблю здобувала перемогу на телеконкурсі “Ранкова зірка”, “Слов’янський базар” та багато інших. А тепер є прикладом для наслідування та уважним вчителем для своїх вихованців . Автор та режисер телевізійних проектів «Міксер», навчального серіалу «З ранку до ночі», Всеукраїнського фестивалю «Art soul RIVNE”, поетично-хореографічної вистави “Лялькар” та шоу-вистави “Аліса”. Ведуча телеконкурсу “Премьєр ліга”, мистецьких заходів Рівного.

Лагнюк Інна Олегівна

Лагнюк Інна Олегівна

Хореограф зразкового ансамблю сучасного танцю «Едельвейсики»

Вихованка ансамблю.

Інна Олегівна Лагнюк. Стипендіат Міського Голови Рівного 2009 року, лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Успішно викладає в “Школі мистецтва танцю “Едельвейс”. Легко справляється з найменшими вихованцями (трьох, чотирьох років). Дітки її люблять, дорослі – поважають. Тверда, рішуча і наполеглива. Вважає, що бути твердим не означає бути неприємним, нетовариська або нерозумним. Твердість у ії випадку – це наполегливість і категорична відмова здаватися або поступатися. По-справжньому цінні речі рідко даються легко і зазвичай вимагають ретельної підготовки, часу і наполегливої праці, саме ці риси допомагають ії рухатись вперед і не зупинятись на досягнутому!  “Танець – це мій пульс, биття мого серця, моє дихання. Це ритм мого життя. Це вираз в часі і русі, в щасті та радості,смутку і заздрості. Не зважаючи на те що на сцені я можу приміряти різні ролі, я маю велику розкіш при цьому залишатися самою собою.”

Зущенко Олена Володимирівна

Зущенко Олена Володимирівна

Хореограф Мистецького об'єднання ``Едельвейс``

Вихованка ансамблю.

Олена Володимирівна Зущенко. В ансамблі “Едельвейс” із 1992 року. Цілеспрямована, відповідальна та справедлива. Всім  серцем передає дітям любов до танцю. Каже, що :” Роки мого становлення пройшли незабутньо, яскраво і поруч із неймовірними людьми. Люблю відкритих, творчих та щирих людей. Крок на сцену-це крок у інше життя. Це можливість бути іншою без меж та кордонів.”

Яблонська Ірина Іванівна

Яблонська Ірина Іванівна

Хореограф Мистецького об'єднання ``Едельвейс``

Вихованка ансамблю.

Ірина Іванівна Яблонська. В ансамблі Едельвейс з 1991 року. Разом з “Едельвейсом” підкорювала “Ранкову зірку” у Москві. Всі ці роки йшла пліч-о-пліч з ансамблем, все більше закохуючись у “його величність-Танець”. Цілеспрямована, енергійна, вимоглива, справедлива, відповідальна. Водночас, чуттєва, ніжна, чуйна. “Танець це життя – моє життя”. Сцена – випробування, перемога над самим собою, і кожний раз “новою” собою. Цінуй кожну мить життя, живи, насолоджуйся….

Афоніна Наталія Каренівна

Афоніна Наталія Каренівна

Хореограф Мистецького об'єднання ``Едельвейс``

Вихованка ансамблю.

Наталія Каренівна Афоніна. Стипендіат міського голови 2006 року. У ансамблі Едельвейс з 1997 року. Отримавши педагогічну освіту у Рівненському Державному Гуманітарному Університеті, з натхненням і захопленням займається із найменшими дітками колективу. Вважає, що хореографія здатна виховати не лише прекрасне тіло, але й сильну і неординарну особистість. Головна риса характеру: цілеспрямованість. У друзях найбільше цінує вміння радіти успіхам ближнього!  Молода, перспективна, амбітна.

Хачатрян Ірина Василівна

Хачатрян Ірина Василівна

Кутюр'є Мистецького об'єднання «Едельвейс»

Дизайнер.

У 1997 році привела доньку до міського Палацу культури вчитись танцювати і з тих пір стала невід’ємною частиною ансамблю. «Наш едельвейсівський кутюр’є» – так називають її керівники та учасники ансамблю. Багато років поспіль Ірина Василівна створює костюми для вихованців “Едельвейсу”. Має гарний смак і вміє із «нічого» зробити «щось грандіозне». Танцювальні костюми, створені нею, подобаються як дітям, так і вимогливому глядачеві. Найголовніше для Ірини Василівни – це родина, тож увесь свій вільний час жінка присвячує саме їй. А ще дуже любить подорожувати та відпочивати на природі.

Пелешок Олександра Сергіївна

Пелешок Олександра Сергіївна

Хореограф Мистецького об'єднання ``Едельвейс``

Вихованка ансамблю.

У ансамблі Едельвейс з 1997 року. Солістка народного ансамблю сучасного танцю “Сузір’я Едельвейс”. Вже багато років є прикрасою танцювальних номерів на виступах ансамблю.

Присяжненко Олександра Володимирівна

Присяжненко Олександра Володимирівна

Адміністратор сайту Мистецького об'єднання ``Едельвейс``

Вихованка ансамблю.

Танцювала в ансамблі з 5 років. Зараз навчається  в університеті  на факультеті бізнес та економіка. Але і далі бере активну участь в житті Мистецького об’єднання Едельвейс.

Захарчук Наталія Василівна

Захарчук Наталія Василівна

Костюмер Мистецького об'єднання «Едельвейс»

Костюмер

Тримає в ідеальному порядку все сценічне вбрання “Едельвейсівців”. Вміє навести лад у костюмерній та за лаштунками, у переповненому автобусі на гастролях та на просторій галявині на пікніку, а головне – у думках дітей

Вихованка ансамблю.

Вихованка ансамблю.